Kontakti

Igaunija

Igaunija

AS Prike
Peterburi tee 92g, 11415 Tallinn, ESTONIA

Telefon: +372 622 4900
Faks: +372 622 4901
E-post: prike@prike.ee
Reg. nr 10310368

Latvija

Latvija

SIA Prike Latvija
Vienības gatve 198, Rīga, LV-1058, Latvija

Tel: +371 67068943
fakss : +371 67068944
e-pasts: info@prike.lv
Reģ. nr: 50002042161


Latvija

Rihards Ziemelis

OFF trade tirdzniecības pārstāvis/HoReCa, Kurzeme
rihards.ziemelis@prike.lv
+371 25723416

Kaspars Sloka

OFF trade vadītājs
kaspars.sloka@prike.lv
+371 22848908

Rauls Silts

Tirdzniecības pārstāvis HoReCa, Rīga
rauls.silts@prike.lv
+371 25714954

Emīls Salmiņš

HoReCa vadītājs
emils@prike.lv
+371 26398326

Gatis Kauliņš

Pārdošanas direktors
gatis.kaulins@prike.lv
+371 67068943

Vineta Mincāne

Klientu apkalpošanas speciāliste
vineta.mincane@prike.lv
+371 67408684

Lelde Maziņa

Pārdošanas asistente un biroja administratore
lelde.mazina@prike.lv
+371 67068943

Kaspars Ozoliņš

OFF Tirdzniecības pārstāvis, Rīga
kaspars.ozolins@prike.lv
+371 28 662 211

Artūrs Petrovs

OFF trade lielo klientu vadītājs
arturs.petrovs@prike.lv
+371 26481783

Einārs Demiters

Tirdzniecības pārstāvis HoReCa, Rīga
einars@prike.lv
+371 2 2011645

Ludmila Baličeva

OFF trade lielo klientu vadītāja
ludmila@prike.lv
+371 29620840

Elvijs Reķis

OFF trade tirdzniecības pārstāvis/HoReCa, Vidzeme
elvijs.rekis@prike.lv
+371 28 626 588

Andris Mežītis

OFF trade tirdzniecības pārstāvis/HoReCa Zemgale, Kurzeme
andris.mezitis@prike.lv
+371 20221163

Jānis Voicišs

OFF trade tirdzniecības pārstāvis, Rīga – Pārdaugava, Jūrmala
janis@prike.lv
+371  29196603

Kaspars Abarons

OFF tirdzniecības pārstāvis, Rīga
Kaspars@prike.lv
+371 20202143

Oksana Buboviča

Tirdzniecības pārstāvis HoReCa Rīga, Jūrmala
oksana@prike.lv
+371 20221183

Ilze Strupause

Klientu apkalpošanas speciāliste
ilze@prike.lv
T: 67408684; fakss: 67068944
Lietuva

Lietuva

UAB PRIKE LIETUVA
Konstitucijos pr. 26, Vilnius, LT-08105, Lithuania

Telefon: +370 52104784
Faks: +370 52104785
E-post: info@prike.lt
Reg. nr 300090278

Uzmanību! Pārmērīga alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.