Baileys ir viens no iecienītākajiem Valentīna dienas dzērieniem

Klāt sievišķīgākais gada laiks, kad dāmas tiek lutinātas īpaši. Un Baileys ir viens no iecienītākajiem veidiem kā to panākt.

Interesanti, ka Baileys apvieno lieliskās īru destilācijas tradīcijas ar otru īru labako tradīcju – piena lopkopību. Un drošivien jautāsiet, vai govis tika dzirdītas ar viskiju?! Nē J Baileys ražotaji Baileys ražošanā izmanto tikai īru pienu, no īpaši izraudzītām  īru fermam – 1500 fermas ar 40 000 ļoti īpašām govīm. Tas nozīmē, lai kur mēs dzeram Baileys, mēs varam galvot, ka krējums ir no īru govīm. Kapēc tieši Īru govis – tāpēc ka tās ir laimīgākās govis pasaulē J Piemēram, Džo, viens no fermeriem, kas nodrošina pienu Baileys ražošanai, pieder 100 visforšākās & laimīgākās govis apkārtnē. Kā lielākai daļai fermeru Īrijā, Džo piederošā ferma ir mantota no paaudzes paaudzē, kopš 1865.gada. Un tas ir ne tikai viņa bizness, bet viņa dzīve, viņa ģimenes nākotne. Piens no Džo fermas Baileys ražošanai tiek piegādats līdz 36 stundām no tā izslaukšanas brīža. Pirmā lieta, kas tiek darīta – krējums tiek sajaukts ar labāko īru viskiju. Alkoholam un krējumam ir neparastas attiecības, jo alkohols darbojas kā konservants, neļaujot piena produktiem sabojāties, un pat atverot 2 gadus vecu Baileys pudeli, ta garšos tikpat svaigi kā dienā, kad tā tika ražota.

Kā vislabāk lietot Baileys? Protams, tīrā veidā ar ledu, pie kafijas (aukstas, siltas), kā saldējuma uzlējumu, piena kokteiļos, to var arī blendēt kopā ar ledu – rezultāts nemainīgi garšīgs.

Tagasi

Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.