Hennessy 250 gadu jubileja

1765 – 2015… Kopš Ričards Henesijs izveidoja Hennessy konjaku namu 18.gadsimtā, 8 paaudzes no paaudzes paaudzē ir nodevušas Hennessy konjaku radīšanas noslēpumus – pilnveidojoties un uzkrājot nenovērtējamu pieredzi un zināšanas. Rezultātā Hennessy nams, apliecinot izcilu konjaku radīšanas talantu, ir spējis iekarot visus 4 pasaules nostūrus. Šogad Hennessy svin savu 250 gadu jubileju… vai drīzāk – savus pirmos 250 gadus…

Hennessy vērtības laika gaitā ir palikušas nemainīgas – cēlsirdība, devīgums, elegance un nebeidzama virzība pa solim uz priekšu, kas caurvijas ik katrā aktivātē ne tikai plašajā pasaulē, bet arī šeit pat Latvijā. Hennessy nama jaunatklājēja gars mūsdienās ir vēl spēcīgāks kā vēl nekad – mēs esam pionieri un drosmīgi speram soļus modernās pasaules virzienā, mēs turpinām neapstāties pie citu nospraustajām robežām – radām jaunas tradīcijas, saglabājot un cienot esošās, mēs turpinām būt par piemēru citiem.

Tieši uz Hennessy konjaka etiķetes pirmo reizi bija redzami V.S.O.P inciāļi tālajā 1817. gadā, pateicoties Velsas prinča īpašajam pasūtījumam. Savukārt, 1870.gadā Moriss Henesijs radīja oriģinālo X.O konjaku. Tikai pēc tam visa konjaka nozare pārņēma šos nosaukumus, lai apzīmētu konkrētas konjaka kategorijas.

Hennessy arhīvos pieejamie dokumenti liecina, ka pirmās konjaka piegādes uz Rīgu ir notikušas 121 gadu atpakaļ – 1894.gadā.

Hennessy ir daudz vairāk nekā starptautiski atpazīstams zīmols, tas ir nams, kura dvēseli ir iedzīvinājuši vīri un sievas, kas ir radījuši to tādu, kāds tas ir šobrīd. Tāpēc šīs svinības visa gada laikā Hennessy nams velta tiem, kas pēdējos 250 gadus ar neatlaidību un milzīgu ticību ir virzījuši namu pretim veiksmei. Mēs pateicamies arī Jums – mūsu klientiem!

 

Tagasi

Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.