Iepazīstieties, ekskluzīvie blendi no John Walker & Sons

J.W. Kinge Goerge VKing George V
Piemiņas blends no retiem un karaliskiem viskijiem, kas tapis svinot pirmo karalisko ordeni, ko J.W. & Sons kompānijai piešķīra karalis Dzordžs V 1934.gadā.
Blendā tiek izmantoti tikai tādi viskiji, kas ražoti ražotnēs, kas eksistējušas karaļa Džordža 26 gadu valdīšanas laikā.
Šis blends īpašs ar to, ka tā sastāvā iekļauts Port Ellen Islay salas viena iesala viskijs, kas piešķir blendam dziļu dūmu un kūdras aromātu.

08-john-walker-and-sons-odysseyOdyssey
Godalgots ar zelta medaļām 2012. Un 2013.gadā (IWSC), rets trīs iesalu skotu viskijs, kas radīts par godu jūras ceļotājiem, kā arī godinot ilggadējo uzņēmeju Seru Aleksandru Volkeru. Šis ir mūsdienīgs blends, kas sevī apvieno John Walker & Sons trīs zīmīgākās garšas.
Viskijs top izraugoties īpaši atlasītus mazu partiju viskijus, no trīs lielākajiem Skotijas viskiju ražošanas reģioniem. Tikai viena no miljons mucām tiek iekļauta blendā.

J.W. & Sons The John WalkerThe John Walker
Radīts par godu J.W. & Sons  dibinatājam Džonam Volkeram, svinot viņa dzīvi, viņa celmlauža dabu, viņa blendēšanas prasmes.
Stikla pudele ir roku darbs, veidots no ekskluzīva Bacarrat kristāla ar 24 karātu apzeltītu pudeles kaklu, kas ievietots lakotā kaste, kura pagtavošana prasa 60 stundas.

 

Tagasi

Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.