Nebrauc dzērumā

Ja dzer, tad nebrauc! Ja brauc, tad nedzer!

PRIKE kategoriski uzskata, ka alkohols un autotransporta vadīšana nav savstarpēji savienojamas darbības!

PRIKE  izplata un pārdod pasaules lielākos un pazīstamākos alkohola zīmolus. Mūsu uzņēmējdarbības pozīcija mudina mūs pienācīgi attīstīt vispārīgu ēdienu un dzērienu kultūru. Nozīmīgu daļu dzērienu kultūrā ieņem gudra un atbildīga alkohola lietošana.

Pārspīlēt nekad nav labi, īpaši pārspīlēt ar alkoholu. Tādēļ uzskatām par svarīgu gan savā uzņēmumā, gan arī ārpus tā brīdinat un informēt cilvēkus par iespējamām sekām alkohola neadekvāta patēriņa gadījumos.

Projekta „Lieto gudri!” ietvaros aicinām mūsu partnerus un plašāku auditoriju kopīgi līdzdarboties dzērienu kultūras attīstības jomā.

Sākumā kustība „Nebrauc dzerumā!” bija tendēta uz uzņēmuma AS Prike darbiniekiem. Katru dienu darbojoties pasaulē, kas saistīta ar alkoholu, zinām un apzināmies riskus, kuri iespējami, alkohola reibumā vadot automašīnu

Mūsu mērķis ir šo akciju „Nebrauc dzerumā!” mērķtiecīgi turpināt un iedzīvināt ārpus sava uzņēmuma robežām. Prike kategoriski uzskata, ka alkohola lietošana un autotransporta vadīšana nav savstarpēji savienojamas darbības.

Iesakām lietot alkoholu atbildīgi un rūpēties par to, lai arī tuvākie rīkotos līdzīgi! Autotransporta vadīšana alkohola reibumā var būt bīstama ne tikai tev, bet arī tavam līdzbraucējam. Likumdošanā sodi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā ir ļoti bargi. Pieņem konkrētu lēmumu – nesēdies pie stūres, ja esi lietojis alkoholu! Esi viens no vēstnešiem, kas vienmēr pieturas pie principiem „Nebrauc dzerumā!”, un aiznes šo vēsti līdz saviem darba biedriem, draugiem un paziņām.

Join

Kutsume ka Sind üles tegema kindlat otsust – vältima alkoholi tarvitamise järel auto või mõne teise liiklusvahendi juhtimist. Ole üks neist saadikutest, kes järgib alati põhimõtet „Kui jood, ära sõida!”
Ühinedes „Kui jood, ära sõida!“ liikumisega annan lubaduse, et ei istu alkoholi tarvitanuna auto ega teiste liiklusvahendite rooli. Kirjalikult liitudes olen nõus, et minu kui liikumisega liitunu nimi avaldatakse AS Prike veebilehel „Kui jood, ära sõida!“

Kirjalikult liitunud