Prike Baltija- labākais Diageo sadarbības partneris!

Prike Baltija- labākais Diageo sadarbības partneris!

Diageo ir iekarojis līdera pozīcijas alkoholisko dzērienu izplatīšanā, ko pierāda daudzie Diageo grupai piederošie dzērienu zīmoli –  Captain Morgan, Johnnie Walker, Smirnoff, Baileys, Cîroc, Ketel One, Don Julio, Tanqueray, Zacapa un Guinness.

Reizi gadā Diageo rīko Austrumeiropas Partneru Konferenci, kur visi partneru tirgi tiek aicināti atskatīties uz iepriekšējā gadā paveikto, izcilākajiem rezultātiem un iedvesmoties jaunajiem izacinājumiem nākamajam gadam. Šogad Diageo konference norisinājās Serbijā, un tajā piedalījās 51 valsts.

Diageo šī gada moto bija “Mēs varam!” Tieši šādu attieksmi viņi sagaida no visiem saviem partneriem. Ja virzi pasaules top zīmolus, ir jabūt labākajam no labākajiem. Ir jāatrod jauni un inovatīvi risinājumi un pieejas, tajā pašā laikā jāmāk izmantot jau labi pazīstamas tirdzniecības un mārketinga metodes.

Mēs, Prike Latvija, ar lepnumu paziņojam, ka ar lielu atzinību saņēmām apbalvojumu trīs dažādās kategorijās!

  • Kategorijā “Premium core brand” balvu ieguva Captain Morgan zīmols par panākumiem visā Baltijā.
  • Apbalvojums par inovatīvu pieeju mārketingā Johnnie Walker Johnnie Ginger kampaņai par tās izcilajiem rezultātiem.
  • Visprestīžākā balva “THE GRAND PRIX” – Labākais izplatītājs tirgū, ko otro reizi vēsturē ieguva Prike Baltija.

THE GRAND PRIX – Labākais izplatītājs tirgū – tiek izvēlēts, izvērtējot sasniegtos pārdošanas rezultātus, spēju veidot un attīstīt zīmolus, kā arī paša uzņēmuma attīstību, potenciālu un komandas garu.

Prike ir pirmais uzņēmums, kas jebkad ieguvis THE GRAND PRIX apbalvojumu divas reizes, pirmo iegūstot 2009.gadā un otro jau 2015.gadā.

Tā nav tikai Prike Baltija uzvara, tā ir uzvara, kas gūta, pateicoties visiem mūsu klientiem un partneriem, kuri palīdzēja mums sasniegt tik augstus rezultātus. Mēs jūtamies pacilāti un vēlamies pateikties Jums visiem!

Mēs nepārdodam zīmolus – mēs tos veidojam (ar jūsu palīdzību).

 

Tagasi

Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.