Prike Latvija atbalsta Rīgas viskija festivālu

Prike Latvija atbalsta Rīgas viskija festivālu un piedāvā nobaudīt 15 dažadus viskijus un ne tikai.

Šogad, no 22. – 23.maijam, jau otro gadu pēc kārtas, notiks Rīgas viskija festivāls, par kura galveno atbalstītāju kļuvusi Prike Latvija, piedāvajot visplašāko viskiju klāstu interesentiem.

Festivāls tiks atklāts ar Viskiju BBQ ballīti 22.maijā 19:00 restorānā KOYA, kurā apmeklētāji varēs degustēt un izzināt 35 dažādus viskijus un mieloties ar KOYA šefpavāra gatavotām gardām BBQ vakariņām.

Jau nākamajā dienā, 23.maijā no 12:00 – 15:00 būs iespēja apgūt viskija un ēdiena saderības trikus kopā ar Gintu Sniedzi, un protams baudīt sešus no Prike klāstā atrodamajiem viskijiem.

Festivāla noslēgumā Prike ielūdz visus interesentus un greznām vakariņām “Salute to Scotch” Grand Palace viesnīcas restorānā 23.maijā 19:00. 4 ēdienu vakariņu laikā varēs baudīt 5 skotu viskijus – Glenmorangie 18 YO, Glenkinchie 12 YO, Oban 14 YO, Ardbeg Uigedail un, iespējams, slavenāko super-premium blend – Johnnie Walker Blue Label.

Vairak informācijas par pasākumiem un iespēju iegādaties ieejas kartes meklējiet šeit www.rvf.lv un www.facebook.com/RigaWhiskyFestival

Tagasi

Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.