Scott Campbell

Hennessy ar lepnumu piedāvā Very Special Limited Edition sērijas jaunumu, kura dizainu radījis Skots Kempbels, slavenais un daudzpusīgais amerikāņu mākslinieks. Šis ir jaunākais dizaina meistardarbs Hennessy Very Special sērijā, kas līdz šim tapusi, sadarbojoties ar tādiem starptautiski pazīstamiem māksliniekiem kā Raiens Makginess, Šepards Ferijs, Os Gemeos un Futura.
Skots Kempbels ir viens no populārākajiem un atzītākajiem tetovēšanas meistariem pasaulē. Viņa mākslas darbi vienlīdz bieži rotā Holivudas slavenības, repa zvaigznes, modes pasaules brīvdomātājus, snobiskus intelektuāļus un dumpinieciskus motobraucējus. Viņam pieder viena no skaļākajām balsīm laikmetīgajā mākslā un mākslas pasaules atzinība, viņa darbi tiek izstādīti prestižākajās Ņujorkas, Londonas un Tokijas galerijās. Koks, banknotes, strausa olu čaumalas – lai kādā materiālā izpaustos Skots Kempbels, viņa māksla vienmēr ir nepieradināta un spilgti raksturo viņa būtību.
“Mana karjera sākās brīdī, kad sapratu, ka mana būtība ir spēks, nevis vājums. Nepiemērojies! Esi tu pats.” Skots Kempbels 
Šis produkts sākot ar 15.septembri būs atsevišķās tirdzniecības vietās. Sekojiet līdzi informācijai www.prike.lv/hennessy un Hennessy Latvia Facebook lapā!

Tagasi

Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.