Baileys
Pasaulē slaveno un pirmo krējuma liķieri Bailey’s Original Irish Cream izgudroja Īrijas dzērienu meistari 1974. gadā. Šis ir pilnīgi jauna veida liķieris, kura viens no komponentiem ir saldais krējums.

Baileys

Tikai piecus gadus vēlāk liķieris, kas tika radīts īpaši sievietēm, tika pārdots vairāk nekā miljons kastes gadā, un tas kļuva par pilnīgi jaunas dzērienu kategorijas pamatu. Baileys pārdošanas panākumi bija tik lieli, ka bija nepieciešams būvēt arvien lielākas rūpnīcas, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu. Panākumu noslēpums meklējams garšā, kas nākusi no Īrijas tīrās dabas. Vairāk nekā 90% no sastāvdaļām nāk tieši no turienes, importēti tiek tikai kakao un vanilīns, ko nav iespējams audzēt uz vietas.

Baileys Irish Cream tiek gatavots tikai pēc vienas uzņēmumam zināmas metodes un, protams, ka ļoti slepenas receptes. Sensacionālā Bailey’s Original Irish Cream sastāvā ir:
• 50% svaiga krējuma
• 20% cukura
• 17% alkohola
• 13% dabīga vanilīna, kakao un ūdens
Baileys līdz pat mūsdienām tiek ražots tikai Dublinā. Šodien, pēc četrām desmitgadēm, pārdošanas apjomi nemaz nav mazāk pārsteidzoši: katru gadu tiek pārdoti 82 miljoni pudeļu Baileys vairāk nekā 160 pasaules valstīs, kas nozīmē, ka katru dienu ik minūti vairāk nekā 2000 cilvēki visa pasaulē bauda klasisko Baileys.
Visā pasaulē gadā laika tiek pārdotas apmēram 82 miljoni pudeles Baileys.

Produkti
Dzērienu eksperti

Belvedere Dirty Martini

Sastāvdaļas

5 cl Belvedere Pure Vodka
1 cl Carpano Dry Vermouth
1 cl Gourmante olīvu šķidrums

Lasīt vairāk Parādīt citus kokteiļus

Kümmel Rhubarb

Sastāvdaļas

4 cl Kristallkümmel ķimeņu liķieris
3 cl De Kuyper Sour Rhubarb liķieris
2 cl laima sula

Lasīt vairāk Parādīt citus kokteiļus
Uzmanību! Pārmērīga alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.