Barton & Guestier

Barton & Guestier dibinātājs ir Tomass Bartons (Thomas Barton), kas 1725. gadā izveidoja savu vīna tirdzniecības biznesu. Viņa bizness bija ļoti veiksmīgs un uz 1747. gadu Tomass Bartons jau tika uzskatīts par Bordo (Bordeaux) svarīgāko vīna tirgotāju.  1802. gadā Tomasa Bartona mazdēls, Hjū Bartons (Hugh Barton) uzsāka sadarbību ar franču vīna tirgotāju Danielu Gesteru (Daniel Guestier) un šīs sadarbības rezultātā dzima zīmols Barton & Guestier, kas mūsdienās tiek uzskatīts par vecāko ar vīnu tirgojošos uzņēmumu Bordo pilsētā.

Barton & Guestier ir vienīgais vīna bizness, kas savstarpēji apvieno vecāko vīna ražošanas pieredzi un dažādu partneru piedāvāto mūsdienīgāko tehnoloģiju. Visi vīni tiek gatavoti galvenā vīnu meistara Laurenta Pradas (Laurent Prada) un viņa darba grupas stingrā uzraudzībā. Tieši viņi kontrolē visa procesa visus posmus, sākot no vīnogulāju griešanas un beidzot ar vīna izliešanu pudelēs. Barton & Guestier galvenā vērība ir Château Magnol – brīnišķīga vīnogu plantācija Bordo tuvumā, prestižajā  Haut-Médoc reģionā. Šeit arī atrodas uzņēmuma galvenais birojs, kurā ir nodarbināta 40 cilvēku komanda. Papildus tam, Château Magnol ir arī atzīts viesu nams un lieliska vīnu skola.

Barton & Guestier plašā sortimentā piedāvā brīnišķīgus franču vīnus, kuri galvenokārt ir nākuši no vīnaudzētavu reģioniem: Bordo, Loire ielejas, Burgundijas, Beaujolais, Rhône ielejas, Languedoc, Gaskonijas un Korsikas. Ar dažādo vīnu sortimentu Barton & Guestier garantē patērētājam garšas pieredzi, kas dod iespēju viņiem ceļot pa visu Franciju.

Produkti
Receptes
Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.