Beringer

Beringer vīnu nams ar vīna ražošanu ir nodarbojies jau vairāk nekā 140 gadus. Nama vēsture sniedzas līdz 1868. gadam, kad Jakobs Beringers (Jacob Beringer) ceļoja no savas dzimtenes Vācijas uz Ņujorku un no turienes vēlāk uz Napa Valley. Kopā ar brāli 1875. gadā viņš iegādājās 90 hektāru lielu zemes gabalu, kas kļuva par vienu no pirmajiem vīna dārziem Napa Valley. Kopš tā laika, vīna nams ir visādi uzlabojis, attīstījis un paplašinājis savu vīndarības mākslu. Beringers rod līdzsvaru, savā ražotnē izmantojot modernas tehnoloģijas un senas tradīcijas. Šīs darbības gaitā dzimst visā pasaulē atzīti vīni.

Beringera vīnu nams par ļoti svarīgu vīna darīšanas daļu uzskata rūpēšanos par reģiona dabu, dzīvniekiem un vīndariem. Visas viņu plantācijas oficiāli ir atzītas par spējīgām darboties ilgā laika perspektīvā. Ilgtspējīga lauksaimniecība ir visaptveroša – tas neattiecas tikai uz plantācijas lauksaimniecisko darbību, bet arī uz apkārtējo vidi, sabiedrību un ekonomiku. Tas rosina izmantot labākās metodes, kas nodrošina plantācijas ilglaicīgu pastāvēšanu, kā arī vīnogu un vīna kvalitāti.

13.gadā Beringers atzīmēja 145. gadadienu, padarot to par vecāku darbojošos vīna namu Napa Valley. 2004. gadā Beringera vīna pudele Maximus nokļuva “Ginesa rekordu grāmatā”, esot lielākā vīna pudele pasaulē. Pudele, kas ietvēra sevī 173 vīna pudeļu apjomu Beringer 2001. gada Private Reserve Caberne, tika pārdota labdarības akcijā par 47 500 dolāriem.

Produkti
Receptes
Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.