Cloudy Bay

Cloudy Bay ir dibināts1985. gadā, un līdz ar to tas ir viens no pirmajiem vīna namiem Marlboro (Marlborough) reģionā, Jaunzēlandē. Šī ir patiesa ikonu visas Jaunzēlandes vīndarīšanas vēsturē. Cloudy Bay vadlīnijas ir inovācijas, īpaša uzmanība detaļām un reģionālās specifikas uzsvēršana. Cloudy Bay komanda ir apņēmusies ražot reģionam raksturīgos vīnus, šajā procesā viņi sniedzas uz tīru un ideālu garšu. Šiem centieniem noteikti palīdz arī Marlboro reģiona klimats un augsne.

Cloudy Bay vīna nama dibinātājs ir Deivids Hohnens (David Hohnen). 1984. gadā, kad Hohnens bija ceļojumā Oklendā, viņš izmēģināja dažādus vīnus un atklāja, ka vislabākie Sauvignon ir nākuši no Marlboro reģiona. Tiekoties ar Kevinu Judu (Kevin Judd), tika likti pamati kopīga vīna nama radīšanai un Kevins Juds pārvalda Cloudy Bay arī vēl šodien. Tādejādi Marlboro pēdējo divdesmit gadu laikā no aitu zemes ir kļuvusi par vīnu zemi.

Cloudy Bay galvenokārt ir pazīstama ar saviem Sauvignon Blanc vīniem. Tiek ražoti arī nozīmīgie Pinot Noir, Chardonnay un citi baltie vīni.

Produkti
Receptes
Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.