De Kuyper

De Kuyper ģimene savu biznesu uzsāka ar džina ražošanu 1695. gadā. 1752. gadā  De Kuyper ģimenes trešā atvase Jans (Jan) pārņēma destilēšanas fabriku tā laika Holandes džina centrā Šidamā (Schiedam), un viņa dēļ jau pēc kāda laika nopirka vēl otru fabriku Roterdamā. Savu tautiešu lutināšana nebija šīs ģimenes galvenais mērķis, un jau 19. gadsimtā viņi ar saviem dzērieniem kļuva slaveni arī citur Eiropā, Lielbritānijā un Kanādā. Amerika ātri vien kļuva par uzņēmuma galveno tirgu, un, kad tur 1920. gadā tika pieņemts aizlieguma likums, De Kuyper ģimene mēģināja tirgot arī bezalkoholisko džinu. Šīs mēģinājums tomēr bija bez rezultātiem, un neatlika nekas cits, kā vien uzsākt īstā dzēriena piegādi pārī okeānam kontrabandas ceļā.

Kā oficiāla darbība tika izdomāta dažādu aromatizēto liķieru ražošana. 1920. gados viņi pirmo reizi tirgū parādījās ar kokteiļu liķieriem un, uzsākot to ražošanu, tika radīti aptuveni divdesmit dažādi liķieri, piemēram, Apricot Brandy, Cherry Brandy, Triple Sec, Créme de Menthe. Pēc aizlieguma likuma atcelšanas De Kuyper atjaunoja savas attiecības ar Amerikas partneriem, un nākamajās desmitgadēs kokteiļu uzvaras gājiens liķieriem, salīdzinot ar džinu, nodrošināja acīmredzamu priekšroku.  Savu lomu spēlēja arī apjomīga reklāmas stratēģija, piemēram, De Kuyper organizēja pirmās kokteiļu pagatavošanas sacensības pasaulē.
Sākot no 1920. gadiem De Kuyper ir izaudzis par lielāko kokteiļu liķieru ražotāju visa pasaulē. Viņu produkti tiek tirgoti vairāk nekā simts valstīs visā pasaulē, un gada laikā tiek saražotas vairāk nekā piecdesmit miljoni pudeles. Papildus kokteiļu liķieriem, De Kuyper ražo arī tādus starptautiski slavenus zīmolus kā, piemēram,  Peachtree un Mandarine Napoléon.

Sakarā ar uzņēmuma 300. gadadienu, 1995. gadā uzņēmumam De Kuyper tika piešķirts arī tituls Royal. No šī laika uzņēmuma oficiālais nosaukums ir De Kuyper Royal Distillers. Līdz pat mūsdienām šis uzņēmums vēl arvien ir ģimenes uzņēmums, kura panākumus apliecina visa pasaulē slavens vārds un ar to saistītā kvalitāte!

Produkti
Receptes
Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.