LV RU
Logo Hennessy

Lai apmeklētu šo
mājas lapu, tev jābūt
vismaz 18 gadus vecam

Apstiprinu

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. NEBRAUC DZĒRUMĀ!Mēs krājam spilgtas emocijas vienuviet, lai iekrāsotu mūsu ikdienu krāšņāku. Pievieno ielu mākslas šedevru, kas piešķir tavai dvēselei krāsas, un laimē.

#hennessyrevolution

Piedalies

Hennessy
Revolution

Dažkārt ar vienkāršību un spriestspēju ir par maz – laiku pa laikam, mums no jauna jāpiešķiļ dzirkstele mūsu iekšējam dzinējam. Hennessy JonOne Limited Edition iemieso alkas pēc brīvības – brīvības, kas liek atstāt aizsargbruņas, un ļauj izbaudīt neparasto un nepieredzēto uz savas ādas.

Hennessy Revolution recepte reprezentē Hennessy VS mantojumu, kā arī bagātīgo kolas riekstu, eksotisko garšvielu, citrusa, vaniļas un dabīgās kolas garšu kombināciju, kas dāsni pārlieta ar augstākā labuma Fever Tree Madagascan kolu.

  Hennessy kampaņas noteikumi

  Organizētāji
  SIA Prike Latvija (reģ. nr. 50002042161, adrese: Vienības gatve 198, Rīga, LV-1058, Latvija, e-pasts: info@prike.lv, telefons: +371 67068943 – turpmāk „konkursa rīkotājs“), izpilda aģentūra SIA IDEA Riga un SIA Havas Media.


  Konkursa periods
  Konkurss norisinās no 2017.gada 12. septembra līdz 2017. gada 25. septembrim.

  1. Piedalīšanās
   1. Konkurss notiek saskaņā ar rīkotāja izstrādātajiem noteikumiem. Reģistrējoties konkursam, konkursa dalībnieki apstiprina savu piekrišanu organizatora izstrādātajiem konkursa noteikumiem. Visi strīdi, kas radīsies konkursa ietvaros, tiks risināti saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.
   2. Dalība konkursā notiek ar Instagram – www.instagram.com – starpniecību. Lai piedalītos konkursā, dalībniekam jānofotografē jebkāds ielu mākslas elements un jāpublicē attēls Instagram ar mirkļa birku #hennessyrevolution.
   3. Lai piedalītos konkursā, konkursa dalībniekam jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu.
   4. Lietotāja kontam, caur kuru iesniegts attēls, jābūt publiskam.
   5. Konkursā aizliegts pieteikt citu personu bez konkrētās personas piekrišanas.
  2. Balvas
   1. Iepazīstoties ar iesniegtajiem ielu mākslas attēliem, konkursa ietvaros tiks noteikts 1 uzvarētājs, kurš savā īpašumā iegūs Dirty Showcase ādas jaku.
   2. Uzvarētājs tiks noteikts izlozes ceļā.
   3. Uzvarētāji tiks paziņoti 2017.gada 26. septembrī.
   4. Balva uzvarētājam jāsaņem līdz 2017. gada 26. oktobrim.

   Balvas saņemšana
  3. Uzvarētāja vārds un uzvārds tiks publicēti www.prike.lv/hennessy, kā arī konkursa rīkotājs ar uzvarētāju sazināsies personīgi, lai vienotos par balvas saņemšanas laiku un vietu.

  4. Vispārējie noteikumi
  5. Konkursa noteikumu pārkāpumu gadījumā SIA Prike Latvija patur tiesības neizsniegt balvu konkursa dalībniekam, kurš uzvaru centies iegūt negodīgā/nelikumīgā veidā. Tāpat konkursa rīkotājs patur tiesības mainīt noteikumus konkursa laikā, ja tiek konstatēti tīši un mērķtiecīgi to pārkāpumi.
  6. Konkursa ietvaros saņemto balvu dalībnieks nevar apmainīt pret cita konkursa dalībnieka balvu vai apmainīt balvu pret līdzvērtīgu naudas summu.
  7. Konkursa rīkotājs nesedz transporta un citus izdevumus, kas saistīti ar balvas saņemšanu.
  8. Ja konkursa dalībnieks sniedz neprecīzu vai nepilnīgu informāciju par sevi, konkursa rīkotājam nav iespējas sazināties ar dalībnieku uzvaras gadījumā. Šādā gadījumā konkursa rīkotājs atbildību neuzņemas, paturot visas tiesības balvu uzvarētājam neizsniegt.
  9. Konkursa rīkotājam ir vienpusējas tiesības atcelt konkursu vai to pārtraukt, ja kāds no dalībniekiem nelikumīgā veidā pārkāpj noteikumus, lai iegūtu kādu no balvām. Šādā gadījumā visi konkursa dalībnieki nekavējoties saņems ziņu savā e-pastā.
  10. Visas pretenzijas saistībā ar organizatoriskajiem un/vai ar konkursu saistītajiem jautājumiem jāiesniedz rakstiski konkursa rīkotājam līdz 25.09.2017. (ieskaitot) Vienības gatvē 198, Rīgā LV-1058 vai sūtot uz e-pasta adresi: info@prike.lv, norādot tematu “Hennessy JonOne kampaņa 2017”.
  11. Iesūtot pretenziju, pretenzijas iesniedzējam jānorāda savu vārdu, uzvārdu, precīzu dzīves vietas adresi, tālruņa numuru, kā arī iespējamās konkursa nepilnības, un to detalizētu izklāstu.
  12. Konkursa rīkotājs izskatīs iesniegto sūdzību 7 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža.
  13. Konkursa rīkotājs savu lēmumu paziņos, atbildot uz norādīto e-pastu. Konkursa rīkotāju pieņemtais lēmums ir galīgs un negrozāms.
  14. Reģistrējoties, jūs piekrītat saņemt jaunumus un īpašos piedāvājumus e-pastā no SIA Prike Latvija.

  Pasākumi

  Darena Keina mākslas izstāde @ Pagalms

  Provokatīvā Latvijas mākslinieka un fotogrāfa Darena Keina izstāde kafejnīcā Pagalms. Mākslinieka oriģināldarbi, kā arī improvizācija izstādes atklāšanas dienā uz kanvas un apmeklētāju ādas jakām – tas viss apskatāms līdz 9. oktobrim.

  Ielu mākslas festivāls “Mūra Lāde” @ Kaņepes Kultūras centrs

  No 27.-30. septembrim Kaņepes Kultūras centrs rīko savu lokālo ielu mākslas festivālu, lai svinētu tās triumfu un pieejamību visiem. Uz trim dienām Skolas iela 15 pārtaps par publisku darbnīcu, kurā mākslinieki stāsies “iedomātās attiecībās” ar šo pasauli.


  Kristaps no “B-bārs”

  Man patīk sniegt bāra apmeklētājiem pozitīvas emocijas. Un to pašu es sagaidu pretī.


  Agris no “Restaurant Naples”

  Cenšos lauzt stereotipus un parādīt, ka dzīvi var baudīt arī citās krāsās, nebaidoties vērties pasaulē ar plašāku diapazonu.


  Ģirts no “Gastrobārs T73”

  Būt bārā ir kā būt uz skatuves – būt uzmanības centrā. Pirms lielā iznāciena noskaņoju sevi pozitīvi un cenšos visu darīt ar smaidu.

  Nina Elektrichka

  Gints Andžāns

  Dace Bahmann

  Zigmārs Bergmanis

  Toms Jurjevs

  Maris Pavlo

  V.S

  Hennessy V.S. konjaka radīšanā apvienots vairāk nekā 40 rūpīgi izvēlētu eau-de-vie. Īpaši izceļas ozolkoka aromāts, maigāk jūtama zemesriekstu noskaņa. Vaniļas un konjaka notis izceļ atsvaidzinošo augļu garšu.


  Iepazīsti Hennessy pasauli

  V.S.O.P

  Konjaka izcilās garšas noslēpums ir 250 gadu ilgā tradīcija, apvienojot četros reģionos radītus un perfekti sajauktus 60 eau-de-vie. Konjaka maigajā aromātā izceļas krustnagliņu un kanēļa notis. Tā garšā nedaudz jūtama lakrica.


  Iepazīsti Hennessy pasauli

  X.O

  Konjaks ar elegantu un dziļu aromātu. Veidots, izmantojot rūpīgi atlasītu 100 eau-de-vie maisījumu. Dzēriena pilnasinīgā dzintara nokrāsa apliecina tā spēcīgo garšu. Ozolkoka nianses un nogatavojušos augļu notis veido harmoniski pikantu aromātu. Sarežģītais un laikietilpīgais ražošanas process nodrošina ilgstošu un paliekošu konjaka garšas baudījumu.


  Iepazīsti Hennessy pasauli
  Hennessy Collection
  Hennessy Revolution

  Hennessy
  Revolution

  Hennessy Sour

  Hennessy
  Sour

  Hennessy Berry extra

  Hennessy
  Berry extra

  Hennessy Sidecar

  Hennessy
  Sidecar

  Hennessy Tasty Julep

  Hennessy
  Tasty Julep

  Hennessy Soda

  Hennessy
  Soda

  Hennessy Apple

  Hennessy
  Apple

  Hennessy Apricot Sour

  Hennessy
  Apricot Sour

  Hennessy Ginger

  Hennessy
  Ginger

  Hennessy Berry

  Hennessy
  Berry

  iepazīsties ar citām kampaņām

  Logo Hennessy

  Lehele sisenemiseks
  pead olema vähemalt
  18-aastane

  Kinnitan
  Kui jood, ära sõida

  Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist. Kui jood, ära sõida.