Moët & Chandon

1743.gadā vīrs ar konkrētu vīziju Klods Moets (Claude Moët) lika pamatus savai šampanieša ražotnei. 1792. gadā grožus savās rokās ņēma Kloda mazdēls Žons-Remi Moets (Jean-Rémy Moët), kuru var uzskatīt par šampanieša pasaules vissvarīgāko vīru. Tieši viņš šampanieti padarīja par vispasaules greznuma simbolu. Chandon vārds uzņēmuma nosaukumam tika pievienots 1832. gadā, kad pēc Žona-Remi uzņēmuma vadību pārņēma viņa mazdēls Viktors Moets (Victor Moët) un znots Pjērs-Gabriels Šandons (Pierre-Gabriel Chandon).

1971.gadā savus spēkus apvienoja divi lieli luksusa dzērienu koncerni – Moët & Chandon un Jas Hennessy & Co. Pēdējā lielā apvienošanās notika 1987. gadā, kas spēki tika apvienoti ar luksusa preču ražotāju Luisu Vutonu (Louis Vuitton). Tika radīta ietekmīga grupa LVMH jeb Louis Vuitton Moët Hennessy grupa.

Gandrīz trīs gadsimtus Moët & Chandon ir saglabājis pasaules iemīļotākā šampanieša titulu. Moët šampanieši lieliski ir piemēroti gan pie ēdiena, gan arī vienkārši tāpat baudot. Moët & Chandon šobrīd neapstrīdami ir šampanieša tirgus līderis gan Latvijā, gan arī visā pasaulē. 2013. gadā par Moët & Chandon jauno pavadoni kļuva tenisa zvaigzne Rodžers Federers (Roger Federer).  “Moët & Chandon vienmēr ir bijis starptautisko trendu radītāju šampanietis, tādēļ man ir īpašs gods saistīt sevi ar tik leģendāru un prestižu uzņēmumu,” sadarbību komentēja Federers. Lai tā būtu dzimšanas diena, bērna dzimšana, jauna darbavieta, mazi vai lielāki panākumi – Moët  & Chandon vienmēr iederas svarīgās svinībās.

Produkti
Receptes
Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.