Par uzņēmumu

Prike ir vadošais augstākās klases dzērienu pārdošanas un mārketinga uzņēmums Baltijā, kas šajā nozarē darbojas jau kopš 1992. gada, un pārstāv vairākus pasaulē vadošos luksus klases dzērienu zīmolus.

  • Prike Baltija ir uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi gan stiprā alkohola, gan vīna biznesā. Pēdējo gadu laikā esam strauji auguši, un uz doto brīdi mūsu komandu nu jau veido 115 talantīgi un profesionāli cilvēki visās trijās Baltijas valstīs.
  • Ievērības cienīgs fakts ir tas, ka Prike Baltija klientu vidū ir vairāk nekā 100 pasaulē pazīstamāko premium klases dzērienu zīmoli. Mēs ar lielu lepnumu saviem klientiem varam piedāvāt tādus pasaules līmeņa luksus klases zīmolus, kā Hennessy, Moet & Chandon, Dom Perignon, Tanqueray, Zacapa, single malt viskiji un vēl daudzi citi visā pasaulē atzīti un iecienīti zīmoli.
  • Mēs varam lepoties ar plašāko un pieprasītāko šampaniešu sortimentu Latvijā. Mūsu šampaniešu sortiments aizņem 50 % no Latvijas šampanieša tirgus.
  • Savukārt konjaka tirgū Prike ir pārliecinoši līderi, ar pasaulē un Latvijā iecienītāko konjaka namu Hennessy, aizņemot vairāk nekā pusi Latvijas tirgus daļas.
  • Mēs turpinām augt, un esam kļuvuši arī par nozīmīgu vīna importētāju un izplatītāju Latvijā, gada laikā būtiski paplašinot savu vīna sortimentu ar vairāk nekā 100 jauniem vīniem no visas pasaules.
  • Kopš 2013. gada, papildus dzērieniem, Prike piedāvā arī pārtikas zīmolu Gourmante labumus – veselīgas un dabiskas Vidusjūras delikateses ar visaugstāko kvalitāti un autentiskumu.
  • Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgais fakts. Prike ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kas kopš 2013. gada aktīvi iesaistās pret automobiļa vadīšanu alkohola reibumā! Mūsu kampaņas devīze – Ja dzer, tad nebrauc! Ja brauc, tad nedzer!

Mēs nepārdodam zīmolus – mēs tos veidojam. Ar Jūsu palīdzību.

Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.