Robertson Winery

Robertson Winery ir 1941. gadā dibināts vīna nams, kas tika izveidots Dienvidāfrikā, Robertsona ielejā, burvīgā 19. gadsimtā būvētā misionāru baznīcā. Ar vīna nama vīnogu audzēšanu nodarbojas vairāku ģimeņu vairākas paaudzes, dažas no tām ir līdz pat septītās paaudzes vīnogu audzētāji. Šobrīd Robertson Winery partneri ir vairāk nekā 35 ģimenes, kas ar lepnumu palīdz sasniegt vīna biznesa panākumus.

Robertson Winery uzskata, ka vīna darīšana ir dabīgs process. Tā kā vīnu variācijas ir atkarīgas galvenokārt no augsnes un klimatiskajiem apstākļiem, Robertson Winery galvenais vīndaris Bovens Botha (Bowen Botha) uzskata, ka vēlamajam stilam būtu jānosaka vīna dārza izvēli. Ticot, ka dabīgas garšas iegūšanai ir svarīga vīna minimāla apstrāde un maiga presēšana, tādejādi Bovens un viņa vīndaru komanda iegulda lielas pūles, lai vīniem nogatavojoties būtu īpaša garša un augsta kvalitāte.

Auglīgā Robertson Valley ir dzimtene daudziem dažādiem labiem vīniem. Robertson Valley atrodas apmēram 160 kilometru attālumā no Keiptaunas. Pilsētu no dienvidiem ieskauj Brīdes (Breede) upe, bet no ziemeļiem – brīnišķīgi Langeberga kalni. Šajā ļoti iecienītajā vīna ražošanas reģionā ir mainīgs mikroklimats un augsnes apstākļi, kas rada ideāli mainīgu vidi, kas savukārt Robertson vīna biznesam ļauj radīt plašu sortimentu dažādu vīnu.

Produkti
Receptes
Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.