Sadarbības partneri

Prike ir uzticams sadarbības partneris un mūsu premium kategorijas produktu portfolio iekļauj vairāk nekā 590 dažadus produktus visā Baltijā. Vairāki no Prike pārstāvētajiem zīmoliem ir kategorijas līderi un aptver plašu patērētāju vēlmes.

Prike-brands

Mūsu partneri ir lielākie alkoholisko dzērienu zīmolu īpašnieki – Diageo, ar kuru jau sadarbojamies kopš 1996.gada. Šī uzņēmuma paspārnē ir zīmoli kā Smirnoff, Johnnie Walker, Baileys, Gordon’s un Captain Morgan, visi šie zīmoli ir kvalitātes līderi savā dzērienu kategorijā.

Kopš 1993.gada Prike partneris ir vadošais luksusa produkta grupas pārstāvis HM (Moet Hennessy), kura portfelī ir zināmie zīmoli kā Hennessy, Veuve Clicquot, Moet & Chandon, Krug u.c.

Turklāt Prike sadarbojas ar vairāk nekā 70 vīna darītavām no visas pasaules. To starpā ir vīna zīmoli kā Zonin, Barton&Guestier, Robertson Winery, Faustino, Fostero grupas vīni (Beringer, Lindemans), Moet Hennessy vīni, Santa Ana, Santa Carolina, Isla Negra, Verus, Paul Zinck, Allram, Anselman.

Kopš 2013.gada Prike piedāvā arī Vidusjūras izcelmes pārtikas produktus Gourmante, kas ietver augstu kvalitāti, autentiskumu, veselīgus un dabīgus produktus.

Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.