Santa Ana

Uzņēmumam Santa Ana ir vairāk nekā 120 gadu pieredze vīna biznesā. Šis ir viens no pirmajiem Argentīnas vīna namiem. Santa Ana ir dibināts 1891. gadā. Tā dibinātājs ir Itālijas imigrants un vīna gatavošanas pionieris Luiss Tiraso (Luis Tirasso). Šodien vīna namam ir stabila līdera pozīcija vietējā tirgū. Papildus šie vīni ir pieejami vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē.

Santa Ana vīna pagrabs patiesi atspoguļo ievērojamo vēsturi, ko raksturo vērtības, kultūra, sasniegumi un atmiņas par bezgalīgiem mirkļiem un cilvēkiem. Vīna nama izskats ir kombinācija no simtgadīgas pieredzes bagāžas vīna biznesā un moderna stila un tehnoloģijas.

Pašreizējais galvenais vīndaris ir Rodolfo “Opi” Sadlers, kura karjera sākās 80. gados sadarbībā ar dažiem labākajiem audzētājiem valstī. Opi gadu gaitā ir demonstrējis izcilas spējas un viņš precīzi pārzina Argentīnas dažādu reģionu īpašības. Kā jau māksliniekam tas pieņemts, viņš spēj izgatavot lieliskus, dažādu tipu vīnus, sākot no vienkāršākajiem ikdienas vīniem līdz pat ārkārtas augstās klases vīniem. Opi, pateicoties ļoti praktiskai pieejai un kaislīgai centībai, izgatavo labākos iespējamos vīnus no katras vīnogu plantācijas ogām. Ar vairāk nekā 25 gadu Bodega Santa Ana pieredzi, Rodolfo izgatavo vīnus, kas ir atzīti visā vīna pasaulē.

Produkti
Receptes
Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.