Veuve Clicquot

1772.gadā Filipe Kliko (Philippe Clicquot) lika pamatus vīna uzņēmumam ar nosaukumu Clicquot-Muiron. Pēc trim gadiem no vīna darītavas nāca pirmie rosé-šampanieši. 1805. gadā uzņēmumu pārņēma tajā laikā 27 gadus vecā Kliko Kundze (Madame Clicquot). Pēc laulātā dzīvesbiedra nāves viņa kļuva par pirmo sievieti – šampanieša nama īpašnieci.

“Veuve” franču valodā nozīmē – atraitne. Kliko Kundze izgudroja šampanieša “dejošanas” metodi, ar kuras palīdzību dzēriens tiek attīrīts no nosēdumiem un kura tiek šampaniešos izmantota līdz mūsdienām.

Šodien Veuve Clicquot ir iecienīts smalku ļaužu vidū, jo tas ir lieliski piemērots ar ēdieniem. Veuve Clicquot ir atzinīgi novērtēts, pateicoties saviem augstās kvalitātes produktiem jeb vintage-šampaniešiem. Veuve Clicquot zīmols gadiem ilgi ir bijis atzītāko rindās, pateicoties saviem īpašajiem dizaina risinājumiem. Sadarbībā ar pasaulslaveniem dizaineriem, tiek radīts viss, kas ir saistīts ar šampanieti – inovatīvas aukstuma kārbas, iepakojumi un pat mīlniekiem domāti krēsli ar nosaukumu Veuve Clicquot Loveseat.

Produkti
Receptes
Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.