Zonin

Casa Vinicola Zonin ir viens no vissvarīgākajiem Itālijas un vienlaikus arī globālajiem vīna ražotājiem. Zonin vīna nams ražo vīnus un dzirkstošos vīnus gan ar pasaulslaveno Zonin zīmolu, gan arī deviņās ekskluzīvās vīna muižās Itālijā un ASV. Astoņas muižas atrodas Itālijas septiņos labākajos vīna ražošanas reģionos, kā arī ģimenei ir papildus īpašums arī Amerikas savienotajās Valstīs, Virdžīnijā.

Zonin joprojām ir kā ģimenes uzņēmums strādājošs vīna nams, kura īpašnieks ir Džiani Zonins (Gianni Zonin) kopā ar savu ģimeni. Katrai vīna muižai ir savi vīna dārzi, no kuru ogām tiek gatavoti vīni pašās muižās.

Zoninu ģimene ar vīna ražošanu ir saistīta no 1821.gada. Par patieso Casa Vinicola Zonin sākumu var uzskatīt 1921. gadu, kad Džiani Zonina tēvs, Domeniks Zonins (Domenico Zonin), uzsāka ģimenes īpašumā esošo zemju un vīna muižu plašāku attīstību.

Zonin galvenais mērķis ir, lai viņus atpazītu un atzītu pēc vīna labās kvalitātes un vērtības. Zonin vēlas būt Itālijas vīna tirdzniecības globālais risinājums. Vīnu nama vīni ir pieejami vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē. Casa Vinicola Zonin veiksmīgi pielieto savu gadiem ilgo pieredzi vīna biznesā, koncentrējas un vīna biznesa pastāvīgu attīstību un inovāciju, vienlaikus apzinoties tirgus tendences un iespējas.

Produkti
Receptes
Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.