VINA POMAL

PRIKE vīnu sortimentam ir pievinojušies trīs izcili Rioja vīni ar nosaukumu Vina Pomal, kas radīti vīna darītavā Bodegas Bilbainas. Rioja Alta reģionā eošā Bodegas Bilbainas savu darbu uzsāka 1901 gadā un bija pirmā vīna darītava Rioja reģionā ar savu pudeļu pildīšanas līniju. Vairāk kā simt gadu laikā Bodegas Bilbainas ir saglabājusi tradīcijas un kļuvusi par vienu no presižākajām vīna darītavām Rioja Reģionā. Vina Pomal Centenario ir vīnu līnija, kas radīta par godu vīna darītavas 100 gadu jubilejai un pēdējo gadu laikā ir vieni no visaugstāk novērtēajiem Rioja vīnien dažādu ekspertu skatījumā.

Vina Pomal Centenario Crianza DOCa
Elegantts spēcīgs Criancza vīns, kas atspoguļo labākās Rioja Alta vīna darīšanas tradīcijas. Perfekts balans starp klasisku Rioja Crianza un izteiktu augļainumu. Vīns kurš ieguvis virkni apbalvojumu Rioja Crinaza vīnu segmentā. 100% Tempranillo.

Vina Pomal Centenario Reserva DOCa
Klasisks intensīvs premium kvalitātes Rioja Reserva ar izteiktu aromātu un garšu, kas iegūts atbilstošā izturēšanas procesā. Pēc 18 mēnešiem ozolkoka mucās vīns papildus 2 gadus izturēts pudelēs. 100% Tempranillo.

 Vina Pomal Gran Reserva DOCa
Spēcīgs premium kvalitātes Rioja Gran Reserva ar izteiktu aromātu un garšu, kas iegūts atbilstošā izturēšanas procesā. Pēc 24 mēnešiem Amerikāņu ozolkoka mucās vīns papildus 2-3 gadus izturēts ozolkoka tvertnēs un vēl 3-4 gadus pudelēs. 90% Tempranillo un 10% Gracioano.

Tagasi

Uzmanību! Tas ir alkohols. Alkohols var kaitēt jūsu veselībai.